سردار قلب ها، حاج قاسم سلیمانی

در این مرزوبوم افرادی هستند که حضورشان برکت محض است ،درهر لباسی و در هر صنفی می توان این افراد را یافت.

حاج قاسم ، چه در لباس سرداری ، چه در کت وشلوار و چه در لباس محلی و چفیه به سر بسته یکی از این هاست. دیدن سردار حتی از قاب تلویزیون هیجان انگیز است. شنیدن نامش در وجود هر ایرانی احساس غرور ایجاد می کند و هم اکنون دیدار از نزدیک ودقایقی همکلام شدن با جناب ایشان از آرزوهای جوانان ایرانی است.

سردار حاج قاسم سلیمانی کسی بود که نامش لرزه بر اندام داعشیان می انداخت و کسی بود که مردمان سرزمین عراق و سوریه نیز با شنیدن نامش احساس آرامش می کردند. ایرانیان به داشتن اینچنین سربازی به خود می بالند و می دانند که آرامش و امنیت وطن حاصل رشادت های مدافعان حرم تحت فرماندهی میدانی حاج قاسم است.

خدا به ایشان سلامتی وعزت روز افزون دهد و بهترین جایگاه که جایگاه شهید و مجاهد فی سبیل الله است را نصیب ایشان کند.

برای قدردانی هرچند کوچک از این سردار بزرگ، اولین عکس اسلاید صفحه اول سایت به عکس حاج قاسم تغییر پیدا کرد

در پی پیروزی تاریخ ساز جبهه مقاومت اسلامی عراق و سوریه بر فتنه تروریسم تکفیری و پایان یافتن سیطره داعش که با پایین کشیدن پرچم این گروه آمریکایی  – صهیونیستی در البوکمال رقم خورد، سردار سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پیام مهمی به محضر مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) صادر کرد.

در این پیام آمده است: «شش سال قبل فتنه ای خطرناک شبیه فتنه های زمان امیرالمؤمنین (علیه السلام) که فرصت و حلاوت درک حقیقی اسلام ناب محمدی (ص) را از مسلمانان سلب نمود این بار پیچیده و آغشته به سمّ صهیونیسم و استکبار همچون طوفانی ویرانگر، عالم اسلامی را درنوردید. آنچه پس از لطف خداوند سبحان و عنایت خاص رسول معظم اسلام (صل الله علیه و آله) و اهل بیت گرانقدرش باعث شکست این توطئه سیاه و خطرناک گردید، رهبری خردمندانه و هدایت های حکیمانه حضرت مستطاب عالی و مرجع عالیقدر حضرت آیت العظمی سیستانی بود که موجب بسیج کلیه امکانات برای مقابله با این طوفان مسموم گردید».

  1. برای شادی روح مطهر شهدای مدافع حرم، شهدای ایرانی و افغان و پاکستانی و وعراقی و سوری و لبنانی و برای سلامتی خانواده های این  عزیزان و همگی مدافعان حرم صلوات

طراحی شده توسط تک ستاره آی تی Copy Right 2020 - 1starit
X